drukexpert-mbe

Strona główna » Torby reklamowe – rozmiar do każdego projektu
Torby reklamowe Kędzierzyn-Koźle

Torby reklamowe​

Torby reklamowe wykonywany w drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu to profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji, rozmaitość rozmiarów. Reasumując, jeśli szukasz dobrej jakości toreb reklamowych z własną grafiką – postaw na nas. 

Nie posiadasz projektu i nie masz pomysłu na przekazanie informacji w formie wizualnej? A może masz już pomysł, tylko brakuje Ci narzędzi do przygotowania projektu? Nie musisz się martwić o projekt graficzny czy też dostawę.  Ponieważ dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego warto nam zaufać i przekonać się, że projektowanie graficzne i wysyłka to nasza smykałka!

Torby reklamowe - ekonomiczne opakowanie na Twoje upominki!

Dlaczego warto zdecydować się papierowe torby reklamowe?
 • bardzo łatwy sposób na promocję marki.
 • szczególnie chętnie wybierane materiały promocyjne, które świetnie się sprawdzają.
 • po trzecie, dzięki możliwości zadrukowania całej torby z zewnątrz masz sporo miejsca, aby w porywający sposób reklamować swoją markę.
 • z wykorzystaniem szerokiej gamy rozmiarów (około 30) dostosowujesz torbę do swojego projektu z upominkami na każdą okazję.
 • nie zapominając torby reklamowe należą do części identyfikacji wizualnej firmy, dzięki czemu obdarowując klientów i kontrahentów umacniasz siłę swojej marki!
 • koniecznie należy pamiętać, że dzięki swoim cechą : prostota, naturalna estetyka, trwałości i przyjazna forma dla środowiska są lepszym  substytutem od toreb foliowych.

Szybka realizacja

Konkurencyjnie szybki czas realizacji. Nadruk na torbach realizujemy już od 10 sztuk.​

Niskie ceny

Gwarantujemy atrakcyjne ceny personalizacji jak i pełnego pokrycia grafiką.

Idealna jakość

Świetnej jakości druk oraz dodatkowe wzmocnienie toreb reklamowych w okolicach uchwytów i na dnie.​

Różność rozmiarów

Oferujemy torby reklamowe w najmniejszych wymiarach na drobne upominki, torby na wino, oraz torby obszerniejsze, które pomieszczą nawet i największe podarunki.​

Bogatość parametrów

Dobierz sznurek pasujący do identyfikacji firmy. Uszlachetnij swoje torby reklamowe wybierając foliowanie, lakierowanie.

Studio graficzne

Projekty graficzne mogą być niebanalne i wyszukane, co sprawi, że Twoja reklama odniesie większy sukces.

Torby reklamowe z nadrukiem w Kędzierzynie-Koźlu

Chcąc poszerzać grono klientów należy wykorzystać formy reklamy, które utrwalą w pamięci klienta informacje o marce. W tej roli idealnie sprawdzą się elementy towarzyszące nam na co dzień, czyli torby reklamowe.

W naszej drukarni zadruk na papierowych torbach wykonujemy w kolorze z każdej strony torby. Możemy też oznakować torbę samym logo, dzięki czemu cena staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Torby reklamowe realizujemy na papierach o gramaturze 170g, które są dodatkowo usztywniane w strategicznych okolicach – montaż uchwytów oraz dno torby, co sprawia, że są jeszcze bardziej wytrzymałe. 

Skompletowałeś upominki dla swoich klientów, kontrahentów i pozostaje kwestia dobrania torby reklamowej? Wybierz odpowiedni rozmiar samodzielnie lub skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać właściwą torbę.

Torby reklamowe papierowe MBE

Torby reklamowe - projektowanie graficzne Kędzierzyn-Koźle

Zajmujemy się również projektowaniem graficznymi materiałów reklamowych. Prześlij nam informację, które chcesz umieścić na torbach reklamowych oraz swoje logo. Możemy zaprojektować zarówno klasyczny jak i niekonwencjonalny projekt. Zapraszamy do kontaktu!

Dostępne parametry torby reklamowej drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu

 • Druk i papier

  Torby reklamowe drukujemy w kolorze z każdej strony torby na papierze 170g. Druk możemy wykonać również na zasadzie personalizacji, co sprawia, ze cena jest bardzo atrakcyjna.

 • Sznurki

  Torby reklamowe mogą być wykończone sznurkiem bawełnianym lub polipropylenowym. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi parametrami dla produktu - torby reklamowe.

 • Wszechstronność rozmiarów

  Oferujemy łącznie około 30 różnych rozmiarów, dzięki możesz dopasować torbę do projektu. Każda zawartość znajdzie odpowiednią torbę.

 • Uszlachetnienie

  Dla klientów chcących dodatkowo zabezpieczyć torby reklamowe nałożymy na nie folię, która zabezpieczy zewnętrzny zadruk przed wytarciem oraz np. wodą. Wydrukowane torby możemy dodatkowo uszlachetnić na zewnętrznej stronie, co sprawi, że promocja Twojej marki zyska luksusowego wyglądu.

UWAGA! Zamawiając torby reklamowe należy pamiętać, że jeżeli projekt graficzny zawiera większe obszary pokryte farbą (aple), torby powinny być uszlachetnione farbą.

Wybrałeś już zadowalające parametry torby reklamowej? Zapytaj nas o cenę.

Skorzystaj z formularza kontaktowego!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

W naszej drukarni pomożemy dobrać optymalne parametry oraz uszlachetnienie do materiałów reklamowych zgodnie z oczekiwaniami klientów!

Zapraszamy do kontaktu!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

Szukasz innych materiałów promocyjnych? Sprawdź nasze propozycje!

Torby reklamowe - produkty promocyjne MBE Kędzierzyn-Koźle
Torby bawełniane, plecaki i inne...
Wizytówki
Notesy klejone drukarnia kędzierzyn-koźle
Papier firmowy
Vouchery i zaproszenia
Przesyłki i pakowanie

Torby reklamowe i wysyłka

Zajmujemy się również wysyłką towarów. Naszymi partnerami są DPD, FedEx, UPS oraz InPost. Dzięki temu usługa zapakowania i wysłania jest w niskiej cenie.

Jesteśmy wyszkoleni i posiadamy szeroką gamę materiałów pakowych. Ze względu na ten fakt profesjonalnie zapakujemy i wyślemy Twoje zamówienie we wskazane miejsce w Polsce. Być może interesujesz się wysyłką za granicę – tym również się zajmiemy. Oczywiście w razie napotkania problemów zajmiemy się sprawami reklamacyjnymi z tytułu opóźnionej lub zagubionej przesyłki.