drukexpert-mbe

Strona główna » Teczki ofertowe – druk i projektowanie
Teczki ofertowe Kędzierzyn-Koźle druk

Teczki ofertowe ​

Teczki ofertowe wykonywany w drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu to profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji, różność rozmiarów i możliwość uszlachetnienia. Reasumując, jeśli szukasz dobrej jakości teczek ofertowych z własną grafiką – postaw na nas. Nie posiadasz projektu i nie masz pomysłu na przekazanie informacji w formie wizualnej? A może masz już pomysł, tylko brakuje Ci narzędzi do przygotowania projektu? Nie musisz się martwić o projekt graficzny czy też dostawę.  Ponieważ dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego warto nam zaufać i przekonać się, że projektowanie graficzne i wysyłka to nasza smykałka!

Teczki ofertowe - dlaczego warto zainwestować w teczki z własną reklamą?

 • komfortowy sposób na przechowywanie mniejszej ilości dokumentów, który dodatkowo zwiększa zaufanie oraz promuje firmę.
 • świetnie się sprawdzają do wręczania w elegancki sposób ofert potencjalnym klientom, a postrzeżenie ich może być tylko jedno – profesjonalizm.
 • teczki z Twoim logo są równie istotnym elementem identyfikacji wizualnej firmy jak np. wizytówki, papier firmowy, a razem służą jako komplet prezentujący Twoją ofertę i markę.
 • nie zapominając, budują świadomość marki wśród pracowników i kontrahentów.
 • warto zauważyć, że dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu są świetnym gadżetem – przyda się w biurze, na spotkaniach, targach i podczas konferencji.

Szybka realizacja

Gwarantujemy szybki czas realizacji zarówno dla mniejszej jak i większej ilości teczek ofertowych.

Niskie ceny

Ceny druku teczek standardowych oraz luksusowych w naszej drukarni zaskoczą swoją atrakcyjnością.

Idealna jakość

Świetnej jakości druk współgrający z barwnym projektem oraz dodatkowym uszlachetnieniem sprawią, że nie będziesz mógł oderwać wzroku. od swojej teczki reklamowej.

Dostępność parametrów

Profesjonalizm wiąże się nie tylko z indywidualną obsługą, ale również z możliwością dostosowania produktu do potrzeb klienta - nasza drukarnia w Kędzierzynie-Koźlu to oferuje.

Studio graficzne

Projekty graficzne mogą być niebanalne i wyszukane, co sprawi, że Twoja reklama odniesie większy sukces.

Teczki ofertowe - druk Kędzierzyn-Koźle

Chcąc poszerzać grono klientów należy wykorzystać każdą możliwą formę reklamy, a już na pewno reklamę, która elegancko się prezentuje w momencie wręczania oferty.

W naszej drukarni zadruk na teczkach ofertowych wykonujemy w kolorze z każdej strony – zewnętrzna i wewnętrzna. Oferujemy 4 modele teczek, dzięki czemu każdy ma możliwość znaleźć coś na swoją kieszeń.

 • standardowe
 • ekonomiczne
 • luksusowe teczki
 • w formacie A5

Przygotowujesz ofertę dla potencjalnego klienta i chciałbyś w maksymalnym stopniu okazać szacunek, profesjonalizm dostarczając osobiście wynik swojej pracy? Nie może w takim wypadku zabraknąć eleganckiego opakowania Twojej marki jakim jest teczka ofertowa. Do uzupełnienia identyfikacji będziesz potrzebował wizytówek i papieru firmowego, które możesz również wykonać w naszej drukarni.

Teczki ofertowe Kędzierzyn-Koźle druk 2 bigowa

Teczki ofertowe - projektowanie graficzne Kędzierzyn-Koźle

Zajmujemy się również projektowaniem graficznymi materiałów reklamowych. Prześlij nam informację, które chcesz umieścić na teczkach ofertowych oraz swoje logo. Możemy zaprojektować zarówno klasyczny jak i niekonwencjonalne teczki. Zapraszamy do kontaktu!

Dostępne parametry teczek ofertowych drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu

 • Druk i papier

  Teczki ofertowe drukujemy w kolorze jednostronnie oraz dwustronnie - tylko z zewnątrz lub z zewnątrz i wewnątrz teczki - na sztywnym papierze 350g. Druk dwustronny pozwala na umieszczenie informacji w dogodnym miejscu. ​

 • Pojemność kartek

  Chciałbyś, aby teczka pomieściła większą ilość dokumentów, a może wystarczy teczka do przetrzymywania pojedynczych dokumentów? U nas znajdziesz teczkę na każdą ilość dokumentów - teczki 1-bigowe (najcieńsze), 2-bigowe o grzbiecie 5mm, 2-bigowe+ o grzebiecie 10mm. 

 • format i wykończenie

  Oferowane teczki wykonujemy standardowo do pomieszczenia dokumentów A4 i A5 z możliwością dołączenia praktycznej gumki w różnych kolorach oraz wycięciem w skrzydełku mocowań na wizytówkę.

 • Uszlachetnienie

  Dla klientów chcących dodatkowo zabezpieczyć teczki ofertowe nałożymy na nie folię, która zabezpieczy zewnętrzny zadruk przed wytarciem oraz np. wodą. Wydrukowane teczki możemy dodatkowo uszlachetnić na zewnętrznej stronie, co sprawi, że promocja Twojej marki zyska luksusowego wyglądu.

Wybrałeś już zadowalające parametry teczki ofertowej? Zapytaj nas o cenę.

Skorzystaj z formularza kontaktowego!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

W naszej drukarni pomożemy dobrać optymalne parametry oraz uszlachetnienie do teczki ofertowej zgodnie z oczekiwaniami klientów!

Zapraszamy do kontaktu!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

Szukasz innych materiałów promocyjnych? Sprawdź nasze propozycje!

Segragatory i clipboardy druk Kędzierzyn-Koźle
Segregatory i clipboardy
Wizytówki
Druk papieru firmowe Kędzierzyn-Koźle
Papier firmowy
Drukarnia gadżety reklamowe
Piśmiennicze
Przesyłki i pakowanie

Teczki ofertowe i wysyłka

Zajmujemy się również wysyłką towarów. Naszymi partnerami są DPD, FedEx, UPS oraz InPost. Dzięki temu usługa zapakowania i wysłania jest w niskiej cenie.

Jesteśmy wyszkoleni i posiadamy szeroką gamę materiałów pakowych. Ze względu na ten fakt profesjonalnie zapakujemy i wyślemy Twoje zamówienie we wskazane miejsce w Polsce. Być może interesujesz się wysyłką za granicę – tym również się zajmiemy. Oczywiście w razie napotkania problemów zajmiemy się sprawami reklamacyjnymi z tytułu opóźnionej lub zagubionej przesyłki.