drukexpert-mbe

Strona główna » Segregatory I clipboard – projektowanie i druk
Segragatory i clipboardy druk Kędzierzyn-Koźle

Segregatory i clipboardy

Segregatory i clipboardy wykonywany w drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu to profesjonalna obsługa,  rozmaitość mechanizmów zatrzaskowych i możliwość uszlachetnienia. Jeśli szukasz dobrej jakości segregatorów lub clipboatdów z własną grafiką – postaw na nas. Nie posiadasz projektu i nie masz pomysłu na przekazanie informacji w formie wizualnej? A może masz już pomysł, tylko brakuje Ci narzędzi do przygotowania projektu? Nie musisz się martwić o projekt graficzny czy też dostawę.  Ponieważ dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego warto nam zaufać i przekonać się, że projektowanie graficzne i wysyłka to nasza smykałka!

Segregatory i clipboard - dlaczego warto zainwestować w materiały z własną reklamą?

 • segregatory to komfortowy sposób na przechowywanie większej ilości dokumentów, który dodatkowo zwiększa zaufanie oraz promuje firmę.
 • clipboardy świetnie się sprawdzają w uzupełnianiu dokumentów w miejscach, gdzie brakuje blatu, biurka.
 • segregatory i clipboardy z Twoim logo są równie istotnym elementem identyfikacji wizualnej firmy jak np. wizytówki, papier firmowy, a razem służą jako komplet prezentujący Twoją ofertę i markę.
 • nie zapominając, budują świadomość marki wśród pracowników i kontrahentów.
 • warto zauważyć, że dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu są świetnym gadżetem – przyda się w biurze, na spotkaniach, targach i podczas konferencji.

Szybka realizacja

Gwarantujemy szybki czas realizacji zarówno dla mniejszej jak i większej ilości segregatorów i clipboatdów.

Niskie ceny

Ceny druku segregatorów z różnymi mechanizmami zatrzaskowymi w naszej drukarni zaskoczą swoją atrakcyjnością.

Idealna jakość

Świetnej jakości druk na papierze 130g oklejonym na tekturze, który w połączeniu z barwnym projektem oraz dodatkowym uszlachetnieniem sprawią, że nie będziesz mógł oderwać wzroku. od swoich segregatorów i clipboardów.

Dostępność parametrów

Profesjonalizm wiąże się nie tylko z indywidualną obsługą, ale również z możliwością dostosowania produktu do potrzeb klienta - nasza drukarnia w Kędzierzynie-Koźlu to oferuje.

Studio graficzne

Projekty graficzne mogą być niebanalne i wyszukane, co sprawi, że Twoja reklama odniesie większy sukces.

Segregatory - druk Kędzierzyn-Koźle

Segregatory to praktyczne wizytówki firmowe, która mogą pełnić dodatkowo funkcje reklamowe. Porządkują i przechowują dokumenty, a dzięki możliwości zadrukowania zewnętrznej i wewnętrznej strony świetnie się sprawdzą jako reklama Twojej firmy. Druk obejmuje również część z grzbietem, co sprawia, że z rozsądnym układem można zarezerwować miejsce na naklejki z identyfikacją dokumentów.

W naszej drukarni zadruk na segregatorach wykonujemy w kolorze z każdej strony – zewnętrzna i wewnętrzna – na papierze 130g, który jest oklejany na sztywnej tekturze 2,25mm. Segregatory są przystosowane do dokumentów w formacie A4. Oferujemy łącznie 7 mechanizmów zatrzaskowych w segregatorach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni na swoją dokumentację. 

 • 2- ringowe typu R16,  D30 i D40
 • 4- ringowe typu R16,  D30 i D40
 • dźwigowe typu F75 – na 2 oczka

Oznaczenia na segregatorach R, D tez F określają typ mechanizmu. Liczba obok litery oznacza wysokość wewnętrzną oczka. Od tych dwóch zmiennych zależy maksymalna objętość segregatorów.

Segregatory z mechanizmem typu R16 pomieszczą do 120 kartek o gramaturze 80g. Decydując się na segregatory z mechanizmem typu D30 należy pamiętać, że pomieszczą do 300 kartek o gramaturze 80g, zaś D40 – do 400 kartek o tej samej gramaturze. Z kolei segregatory z mechanizmem F75 pomieszczą do 550 kartek.

Dodatkowo rozróżniamy segregatory przystosowane do dokumentów z 4 lub 2 dziurkami. Każdy segregator oferowany przez naszą drukarnie może być wyposażony w kieszonkę na wizytówkę. 

 

Segregatory - mechanizmy

Oferta naszej drukarni obejmuje najpopularniejsze mechanizmy zatrzaskowe segregatorów, które określają stosowną objętość dokumentów do pomieszczenia.

Mechanizm typu D

Najczęściej stosowane okucia do segregatorów, które dzięki swojej formie świetnie się prezentują i są bardzo wygodne. Mianowicie, kształt podstawy w momencie,  kiedy segregator jest zamknięty zapewnia wpiętym kartkom zwięzłą i równą podporę nawet przy większych plikach dokumentów. Z kolei dzięki zaokrąglonemu kształtowi ringów przewracanie kartek jest bardzo płynne.

Segregatory mechanizm D
Typ D

Mechanizm typu R

Przede wszystkim główną zaletą tego mechanizmu jest wygoda przewracania kartek, którą zawdzięcza się okrągłemu kształtowi ringów. Minusem jest kształt stosu plików po zamknięciu segregatora – nie tworzą równej linii. Są bardzo dobrym wyborem dla przetrzymywania mniejszej ilości dokumentów – do 25mm wysokości stosu.

Segregatory mechanizm R
Typ R

Mechanizm typu F

Ten mechanizm wyposażony jest w dźwignię, którą można zamykać i otwierać. Zamykając dźwignię segregatora blokujemy mechanizm, dzięki czemu zapobiegniemy wypadnięciu dokumentów po otwarciu ringa. Ten mechanizm jest bardzo wygodny w użyciu i jest w stanie pomieścić gruby stos dokumentów.

Segregatory mechanizm typu F drukarnia Kędzierzyn
Typ F

Dostępne parametry segregatorów drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu

 • Druk i papier

  Segregatory wykonujemy dzieląc na produkcję na druk na papierze 130g i oklejenie go na sztywnej tekturze 2,25mm. Druk dostępny jest w kolorze jednostronnie oraz dwustronnie - tylko z zewnątrz lub z zewnątrz i wewnątrz segregatora. Druk dwustronny pozwala na umieszczenie informacji w dogodnym miejscu. ​

 • Pojemność plików z dokumentami

  Chciałbyś, aby segregator pomieścił większą ilość dokumentów, a może wystarczy do przetrzymywania mniejszych, podzielonych stosów? U nas znajdziesz segregatory na każdą ilość dokumentów.

 • format i wykończenie

  Oferowane segregatory wykonujemy standardowo do pomieszczenia dokumentów do formatu A4 z możliwością dołączenia praktycznej kieszonki na wizytówkę.

 • Zabezpieczenie

  Dla klientów chcących dodatkowo zabezpieczyć segregatory nałożymy na nie folię, która zabezpieczy zadruk przed wytarciem oraz np. wodą.

Clipboardy - druk Kędzierzyn-Koźle

Clipboardy to bardzo praktyczne gadżety, które świetnie się sprawdzają, kiedy trzeba coś zanotować, wypełnić a nie mamy przed sobą blatu, biurka. Zapewniają sztywne podłoże, dzięki czemu dokumenty nie gniotą i nie rozrywają się. Szczególnie jest to bardzo pomocne kiedy chcemy je wypełnić. Clipboardy świetnie sprawdzają się również w restauracjach kiedy trzeba spisać zamówienie. 

Cała ich użyteczność połączona z projektem graficznym tworzą znakomity gadżet z reklamą. Oferowane clipboardy znakujemy z 2 stron w pełnym kolorze w formacie A4. Druk wykonujemy na papierze 130g błysk, który jest przyklejony na sztywnej tekturze 2,75mm. W clipboardach mocujemy mechanizmy przytrzymujące dokumenty – metalowy CLIP WCL 100, klip z uchwytem na długopis. 

 • metalowy CLIP WCL 100
 • klip z uchwytem na długopis
 • druk dwustronny
Segregatory - Clipboardy Mechanizm WCL 100
Mechanizm WCL 100

Clipboardy - druk dwustronny

Clipboardy druk Kędzierzyn-Koźle

Dostępne parametry clipboatdów drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu

 • Druk i papier

  Clipboardy wykonujemy dzieląc na produkcję na druk na papierze 130g i oklejenie go na sztywnej tekturze 2,75mm. Druk dostępny jest w kolorze dwustronnie. Druk dwustronny pozwala na umieszczenie informacji w dogodnym miejscu. ​

 • Uszlachetnienie

  Chciałbyś, aby clipboard prezentował się jeszcze lepiej, dodając mu luksusowego wyglądu? Zdecyduj się na uszlachetnione clipboardy.

 • format i wykończenie

  Oferowane clipboardy wykonujemy standardowo do pomieszczenia dokumentów do formatu A4 z możliwością dołączenia praktycznego uchwytu na długopis.

 • Zabezpieczenie

  Dla klientów chcących dodatkowo zabezpieczyć clipboardy nałożymy na nie folię, która zabezpieczy zadruk przed wytarciem oraz np. wodą.

Segragatory i clipboardy druk Kędzierzyn-Koźle

Segregatory i clipboardy - projektowanie graficzne Kędzierzyn-Koźle

Zajmujemy się również projektowaniem graficznymi materiałów reklamowych. Prześlij nam informację, które chcesz umieścić na segregatorach czy clipboardach oraz swoje logo. Możemy zaprojektować zarówno klasyczny jak i niekonwencjonalne projekty. Zapraszamy do kontaktu!

Wybrałeś już zadowalające parametry segregatorów lub clipboatdów?
Zapytaj nas o cenę.

Skorzystaj z formularza kontaktowego!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

W naszej drukarni pomożemy dobrać optymalne parametry oraz uszlachetnienie do materiałów reklamowych zgodnie z oczekiwaniami klientów!

Zapraszamy do kontaktu!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

Szukasz innych materiałów promocyjnych? Sprawdź nasze propozycje!

Ulotki druk Kędzierzyn-Koźle
Ulotki cięte i składane
Wizytówki
Druk papieru firmowe Kędzierzyn-Koźle
Papier firmowy
Drukarnia gadżety reklamowe
Piśmiennicze
Przesyłki i pakowanie

Segregatory,clipboardy i wysyłka

Zajmujemy się również wysyłką towarów. Naszymi partnerami są DPD, FedEx, UPS oraz InPost. Dzięki temu usługa zapakowania i wysłania jest w niskiej cenie.

Jesteśmy wyszkoleni i posiadamy szeroką gamę materiałów pakowych. Ze względu na ten fakt profesjonalnie zapakujemy i wyślemy Twoje zamówienie we wskazane miejsce w Polsce. Być może interesujesz się wysyłką za granicę – tym również się zajmiemy. Oczywiście w razie napotkania problemów zajmiemy się sprawami reklamacyjnymi z tytułu opóźnionej lub zagubionej przesyłki.