drukexpert-mbe

Strona główna » Pieczątki, Stemple – szybka realizacja
Drukarnia Pieczątki Kędzierzyn-Koźle

Pieczątki i stemple

Pieczątki MBE Kędzierzyn-Koźle to ekspresowe wykonanie z zachowaniem najwyższej jakości. Oferujemy różnego rodzaju pieczątki, od tych najmniejszych graficznych wykorzystywanych np. w szkołach do tabelarycznych ułatwiających pracę biurową. Wybierając pieczątki Mail Boxes Etc. Kędzierzyn-Koźle możesz liczyć do 50 000 odbić w najwyższej jakości. 

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego warto nam zaufać i przekonać się, że pieczątki i wysyłka to nasza smykałka!

Pieczątki flaszowe EOS

Ten rodzaj pieczątek cechuje wysoka rozdzielczość nośnika, który odbija. Dzięki temu można na pieczątce błyskowej umieścić małe, precyzyjne elementy. Wysoka rozdzielczość sprawia, że nie trzeba się martwić o widoczność odbitki. Ta precyzja zaskakuje, kiedy ma się świadomość, że wyrobienie takiej pieczątki to kwestia kilkunastu minut.

 • Znakomita jakość odbitek
 • Bardzo szeroki zakres rozmiarów
  (od 38x14mm do aż 121x89mm)
 • Niezwykła trwałość i wydajność
  (wystarcza nawet do 50 000 odbić)
 • Sprytny system uzupełnienia tuszu
   (uzupełnienie zwykłym tuszem uszkodzi pieczątkę)
 • Specjalne kolory opraw, tuszu
  (w tym kolor złoty)
 • Eleganckie stemple biurkowe
 • Wygodne, poręczne pieczątki kieszonkowe

Pieczątki standardowe EOS

Najbardziej popularne pieczątki w wielu rozmiarach oraz kształtach. Nowoczesne i ergonomiczne pieczątki, które dodatkowo są dostępne “na poczekaniu”. Idealnie swoje zastosowanie znajdą jako stemple firmowe, podpisowe, bankowe, lekarskie, księgowe. Możemy spersonalizować karty zewnętrzne na pieczątkach.

Pieczątki dwukolorowe EOS

Wkład i płytka pieczątek podzielone zostały na 2 części w stosunku 1/3 i 2/3, dzięki czemu możliwe jest wykonanie odbić dwukolorowych. Idealne do wykonania pieczątek firmowych z logo zachowującym kolor Twojej marki. 

Pieczątki tabelaryczne EOS

Pozwalają przekazać użytkownikowi wiele informacji w bardzo skondensowanej formie. Znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę. Pieczątki tabelaryczne chętnie są wykorzystywane w obiegu dokumentów np. faktur, rozliczeń, sprawozdań. Ich użytkowanie jest zależne od kreatywności właściciela.

Datowniki i kieszonkowe

Najbardziej popularne pieczątki w wielu rozmiarach oraz kształtach. Nowoczesne i ergonomiczne pieczątki, które dodatkowo są dostępne “na poczekaniu”. Idealnie swoje zastosowanie znajdą jako stemple firmowe, podpisowe, bankowe, lekarskie, księgowe. Możemy spersonalizować karty zewnętrzne na pieczątkach.

Pieczątki graficzne i długopisy

Pieczątki graficzne to poręczne, okrągłe, małe stemple, które doskonale prezentują graficzne symbole. Swoje zastosowanie mogą znaleźć np. w szkołach, przedszkolach.

Długopis z pieczątką to atrakcyjny i bardzo praktyczny gadżet. Pieczątka wbudowana jest w górną część długopisu.

Tusze do pieczątek EOS

Wysokiej jakości tusze do pieczątek flashowych pozwalają uzyskać niezwykle wyraźne, czytelne i trwałe odbicie treści. Oprócz standardowych kolorów dostępny jest również kolor złoty.

Obsługa i wysyłka

W Mail Boxes Etc. Kędzierzyn-Koźle , wybierasz jakość. Doradzimy, która pieczątka będzie najbardziej odpowiednia do danego zadania. Spośród wszystkich pieczątek oferujemy także pieczątki długopisowe, dzięki którym pieczątkę możesz mieć zawsze przy sobie w praktycznym stylu.

Pieczątki wykonywane są na miejscu, możliwa także ekspresowa wysyłka na terenie polski jak i całego świata.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi usługami!

Wysyłka i pakowanie kędzierzyn-koźle
Wysyłka i pakowanie
Poligrafia Druk Kędzierzyn-Koźle
Poligrafia
Drukarnia gadżety reklamowe
Gadżety