drukexpert-mbe

O nas

Drukarnia MBE3122

Strona internetowa www.drukexpert-mbe.pl należy do firmy Expert Print Mateusz Oleksik, który jest Autoryzowanym franczyzobiorcą MAIL BOXES ETC. 

Jesteśmy drukarnią świadczącą usługi poligraficzne z zakresu projektowania graficznego materiałów reklamowych zgodnie z wytycznymi DTP, drukowania materiałów reklamowych, wykonywania pieczątek i usług kurierskich. Nasza siedziba mieści się w mieście powiatowym Kędzierzyn-Koźle. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania reklam w Kędzierzynie. Naszą specjalizacją są wydruki cyfrowe i offsetowe na wszystkich dostępnych nośnikach.

Drukarnia MBE Kędzierzyn-Koźle

Jesteśmy solidnym partnerem dla agencji reklamowych, dużych, średnich jak i małych firm oraz klientów indywidualnych. Posiadamy doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo duże i wymagające zlecenia.

W dzisiejszych czasach kluczowe w prowadzenia biznesu jest zaufanie i wiarygodność, tak aby wszystkie usługi były realizowane w wyznaczonym terminie przy zachowaniu najwyższej jakości.

Drukarnia Kędzierzyn-Koźle

Centrum MBE3122 ETC

Kędzierzyn-Koźle, ul. Karola Miarki 1 47-220

Nasza misja

Mail Boxes Etc. (MBE) to jedna z największych globalnych sieci franczyzowych, oferująca kompleksowe usługi kurierskie i poligraficzne, a także innego typu wsparcie dla firm i klientów indywidualnych.

Historia

Historia MBE charakteryzuje się nieustannym wzrostem, a sama marka szybko stała się rozpoznawalna na arenie międzynarodowej, znana z realizacji zleceń nietypowych, oraz z outsourcingu dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Marka

Tożsamość marki MBE ustanawiana przez lokalne i krajowe kampanie w Internecie, radiu, telewizji, prasie na billboardach i w ramach innych, unikalnych wydarzeń, podkreśla znaczenie i renomę MBE za doskonałość w przedsiębiorczości, najwyższej jakości usługi oraz niezwykłą lojalność klientów.