drukexpert-mbe

Strona główna » Notesy – druk notesów klejonych i spiralowanych
Notesy firmowe klejony Kędzierzyn-Koźle druk

Notesy firmowe

Notesy firmowe wykonywane w drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu to profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji, rozmaitość formatów i elastyczność wykonania. Reasumując, jeśli szukasz dobrej jakości notesów, które zawsze dobrze mieć pod ręką – postaw na nas. Nie posiadasz projektu? Nie musisz się martwić o projekt graficzny – przygotujemy go dla Ciebie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego warto nam zaufać i przekonać się, że projektowanie graficzne i wysyłka to nasza smykałka!

Dlaczego warto zdecydować się na druk notesów z własną marką?

 • po pierwsze, notesy firmowe to imponująco zmyślny pomysł na reklamę, która będzie praktyczna. Trafi tam, gdzie trzeba – na stanowisko firmowe.
 • obdarowując klientów i kontrahentów, wręczamy im podstępną reklamę z naszymi danymi kontaktowymi. 
 • notesy są niezbędne podczas konferencji, szkoleń, spotkać, wykładów, targów i innym miejsc gdzie nie obejdzie się bez notowania.
 • świetnie wpasowują się w każdą strategię marketingową, ponieważ nigdy ich za wiele.
 • doskonale budują świadomość marki wśród pracowników.
 • mimo cyfryzacji są niezastąpione. Dużo szybciej, efektywniej i wygodniej zapisuje się złote myśli, dane kontaktowe na praktycznych gadżetach jakimi są – notesy firmowe.

Szybka realizacja

Konkurencyjnie szybki czas realizacji. Realizacja notesu już od 1 sztuki.​

Niskie ceny

Gwarantujemy atrakcyjne ceny druku nawet z uszlachetnieniem okładki.​

Idealna jakość

Świetnej jakości druk, trwałe wykończenie za pomocą spirali lub elastycznego kleju odda estetyczną formę notesów.​

Bogatość parametrów

Zdecyduj czy notesy mają być z lub bez okładki. Dobierz zadowalający Cię papier oraz ilość kartek w linie lub kratkę. Drukując u nas notesy firmowe dodatkowo możesz uszlachetnić ich okładkę, aby była jak najtrwalsze.​

Studio graficzne

Projekty graficzne mogą być niebanalne i wyszukane, co sprawi, że Twoja reklama odniesie większy sukces.

Druk notesów klejonych i spiralowanych Kędzierzyn-Koźle​

Jako profesjonalna drukarnia staramy się sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego wydrukujesz u nas notesy firmowe w najmniejszych ilości jak i tych dla większego grona użytkowników. Oferujemy notesy bez okładki, których ceny są bardzo atrakcyjne, a czas realizacji niesamowicie krótki. Równie mocno cieszą się  zainteresowaniem notesy z okładką, na której Twoja reklama zainteresuje użytkowników. Wszystko w wersji druku kolorowego lub czarno-białego.

Notes firmowe z okładką

Nasza drukarnia w Kędzierzynie-Koźlu ma do zaoferowania niesamowicie silne akcesoria reklamowe jakimi są notesy firmowe. Decydując się na realizację notesów z okładką Twoja reklama ma sporo przestrzeni do wykorzystania w tym niezastąpionym gadżecie. Standardowo druk okładek realizujemy na grubszym papierze – 170g, zaś środek na papierze offsetowym – 90g. Jesteśmy świadomi oczekiwań naszych klientów, dlatego spełnimy również indywidualne konfiguracje – łącznie z dołączenie wklejek (reklama wewnątrz np. notesu). 

 • standardowo okładka 170g, środek 90g
 • inny, niestandardowy
Notes firmowy spiralowany Kędzierzyn-Koźle druk

Notes firmowe bez okładki​

Szukasz taniego i szybkiego druku notesów? Idealnym rozwiązaniem są notesy bez okładki, które dzięki mniejszej liczbie etapów produkcji są w bardzo atrakcyjnych cenach. Co prawda miejsce na reklamę Twojej firmy zostaje ograniczone, jednak najważniejsze informacje o Tobie będą zawsze na każdej stronie użytkownika notesu firmowego. Standardowo druk wykonujemy na papierze 80g.

 • standardowo 80g offset
 • inny, niestandardowy

Notesy firmowe - projektowanie graficzne Kędzierzyn-Koźle

Zajmujemy się również projektowaniem graficznymi materiałów reklamowych. Prześlij nam informację, które chcesz umieścić na notesach oraz swoje logo. Możemy zaprojektować zarówno klasyczny jak i niekonwencjonalny projekt. Zapraszamy do kontaktu!

Dostępne parametry notesów reklamowych drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu

 • Druk i papier

  Do wyboru są notesy klejone i spiralowane w wersji z okładkami lub bez. Druk wnętrza wykonujemy na cieńszym papierze, na którym dobrze się pisze. Okładkę możemy wykonać na nieco grubszym papierze o gramaturze 170g. Druk dostępny w kolorze jak i czarno-bieli.

 • Wykończenie​

  Nasza drukarnia świadoma potrzeb klientów proponuje wykończenie w postaci zaokrąglenia narożników, aby forma notesów firmowych mogła w pełni dopełnić stylistykę Twojej marki. Dla osób kładących szczególną uwagę w organizacji dokumentów proponujemy wykończenie jakim jest dziurkowanie, dzięki któremu notesy firmowe mogą być wpięte do segregatora. Chciałbyś, aby okładki Twoich notesów swoją jakość zachowały najdłużej jak to możliwe? Rozwiązaniem jest uszlachetnienie okładki foliowaniem, która dodatkowo może nadać połysku.

 • Dostępność rozmiarów

  Proponujemy druk notesów w najbardziej porządnych formatach. Pozwala to na dobranie formatu notesu firmowego, który będzie idealnie pasował do klimatu Twojej marki.

 • Objętość notesów

  Oferujemy notesy o objętości 25-ciu, 50-ciu, 100 kartek drukowanych w linie lub kratkę. Chciałbyś, aby Twoje notesy były czyste? A może do zrachowania ergonomii pracy masz przygotowany wzór, który wystarczy powielić? Nasza drukarnia wykona standardowe oraz indywidualne notesy firmowe. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Wybrałeś już zadowalające parametry notesów reklamowych? Zapytaj nas o cenę.

Skorzystaj z formularza kontaktowego!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

W naszej drukarni pomożemy dobrać optymalne parametry oraz uszlachetnienie do materiałów reklamowych zgodnie z oczekiwaniami klientów!

Zapraszamy do kontaktu!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

Szukasz innych materiałów promocyjnych? Sprawdź nasze propozycje!

Clipboardy Drukarnia Kędzierzyn-Koźle
Clipboardy
Wizytówki
Torba reklamowa drukarnia Kędzierzyn
Torby papierowe
Drukarnia gadżety reklamowe
Piśmiennicze
Przesyłki i pakowanie

Notesy firmowe i wysyłka

Zajmujemy się również wysyłką towarów. Naszymi partnerami są DPD, FedEx, UPS oraz InPost. Dzięki temu usługa zapakowania i wysłania jest w niskiej cenie.

Jesteśmy wyszkoleni i posiadamy szeroką gamę materiałów pakowych. Ze względu na ten fakt profesjonalnie zapakujemy i wyślemy Twoje zamówienie we wskazane miejsce w Polsce. Być może interesujesz się wysyłką za granicę – tym również się zajmiemy. Oczywiście w razie napotkania problemów zajmiemy się sprawami reklamacyjnymi z tytułu opóźnionej lub zagubionej przesyłki.