drukexpert-mbe

Strona główna » Naklejki – drukowanie naklejek i etykiet Kędzierzyn-Koźle
Naklejki i etykiety Kędzierzyn-Koźle Druk MBE

Naklejki reklamowe

Naklejki reklamowe wykonywane w drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu to gwarantowana jakość, profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji, rozmaitość formatów i elastyczność wykonania. Reasumując, jeśli szukasz dobrej jakości naklejek, które mają być w standardowym bądź indywidualnym formacie – dobrze trafiłeś. Nie posiadasz projektu? Nie musisz się martwić o projekt graficzny – przygotujemy go dla Ciebie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego warto nam zaufać i przekonać się, że projektowanie graficzne czy też wysyłka to nasza smykałka!

Materiał promocyjny znajdujący zastosowanie, które znajdą wszechstronne zastosowanie

 • przede wszystkim, z Twoim logo  są wspaniałym narzędziem, które można użyć prawie wszędzie.
 • mogą być, też nośnikiem Twojej reklamy np. z danymi kontaktowymi, a dzięki temu wzrasta świadomość marki.
 • swoją różnorodnością i zastosowaniem wyróżniają się na tle pozostałych materiałów promocyjnych. Z racji tego, czyni je to odpowiedzią na niemalże każde pytanie “jak mogę się zareklamować?”
 • świetnie sprawdzają się jako etykiety na każde opakowanie jak i na sam produkt.
 • mogą wzbogacić każdą nadaną paczkę lub oferowany przez Ciebie produkt.

Szybka realizacja

Konkurencyjnie szybki czas realizacji. Naklejki reklamowe wykonujemy dla wybranych parametrów nawet od 1 sztuki.

Niskie ceny

Gwarantujemy atrakcyjne ceny druku naklejek papierowych, foliowych, przezroczystych i wypukłych 3D, które mogą być w dowolnym kształcie.

Idealna jakość

Świetnej jakości druk, trwałe kleje i media odporne na warunki atmosferyczne.

Bogatość parametrów

Potrzebujesz błyszczących naklejek? Naklejek o indywidualnym kształcie? Papierowych, foliowych, przezroczystych, 3D naklejek? Wszystko znajdziesz w naszej drukarni.

Studio graficzne

Projekty graficzne mogą być niebanalne i wyszukane, co sprawi, że Twoja reklama odniesie większy sukces.

Naklejki reklamowe i etykiety - druk Kędzierzyn-Koźle

Jako profesjonalna drukarnia zdajemy sobie sprawię z wszechstronności zastosowania naklejek, dlatego wybiegając naprzeciw potrzebom klientów wykonujemy naklejki i etykiety dostosowane do każdej potrzeby. Oferujemy naklejki drukowane w doskonałej jakości w kolorze, co sprawia, że nawet drobne elementy na etykietach  zostaną oddane. Dodatkowo większość naklejek możemy wyciąć w dowolnym kształcie, dzięki czemu ekspozycja Twojego logo obejdzie się zbędnym nadmiarem materiału.

 • foliowe
 • papierowe
 • etykiety foliowe i papierowe
 • lewoczytelne
 • przezroczyste
 • wypukłe 3D 

Naklejki foliowe​

Oferowane naklejki foliowe w drukarni w Kędzierzynie-Koźlu  wyróżniają się trwałością – odporne na czynniki atmosferyczne (słońce, woda, mróz). Naklejki foliowe dodatkowo można zabezpieczyć laminatem, co sprawi, że naklejki będą odporne również na uszkodzenia mechaniczne oraz wzrośnie żywotność barw tracona przez promieniowanie UV. Chciałbyś, aby Twoja naklejka zachwycała swoją formą? Dobrze trafiłeś – oferujemy druk cechujący płynnością przejść kolorów, plastycznością. Dodatkowo druk wykonujemy również w kolorze białym. 

Niżej przedstawiamy dostępne warianty naklejek foliowych:

Naklejki lewoczytelne

Druk lewoczytelnyqch naklejek (wewnętrznych) – nadruk wykonywany po stronie kleju, dzięki czemu naklejamy je od strony wewnętrznej np. witryny sklepowej. Naturalne zabezpieczenie przed większością czynników atmosferycznych oraz ewentualnych uszkodzeń.

Naklejki przezroczyste

Naklejki przezroczyste oferujemy z zadrukiem kolorowym oraz dodatkowym – białym, który pozwoli na oddanie w pełni charakteru Twojego logo. Drukowane naklejki reklamowe są odporne na czynniki atmosferyczne i po zastosowania laminatu również mechaniczne uszkodzenia.

Naklejki wypukłe 3D

Twoje logo 3D naklejone na produktach z Twojego katalogu? Brzmi niesamowicie, i jeszcze lepiej się prezentuje. Naklejki 3D wykonujemy w kształcie okrągłym, owalnym, prostokątnym i kwadratowym.

Wybrałeś już zadowalające parametry naklejek? Zapytaj nas o cenę.

Skorzystaj z formularza kontaktowego!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

W naszej drukarni pomożemy dobrać optymalne parametry oraz uszlachetnienie do materiałów reklamowych zgodnie z oczekiwaniami klientów!

Zapraszamy do kontaktu!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

Szukasz innych materiałów promocyjnych? Sprawdź nasze propozycje!

Folie reklamowe kędzierzyn-Koźle druk
Folie na witryny
Wizytówki
Torba reklamowa drukarnia Kędzierzyn
Torby papierowe
Drukarnia gadżety reklamowe
Piśmiennicze
Przesyłki i pakowanie

Naklejki, etykiety i wysyłka

Zajmujemy się również wysyłką towarów. Naszymi partnerami są DPD, FedEx, UPS oraz InPost. Dzięki temu usługa zapakowania i wysłania jest w niskiej cenie.

Jesteśmy wyszkoleni i posiadamy szeroką gamę materiałów pakowych. Ze względu na ten fakt profesjonalnie zapakujemy i wyślemy Twoje zamówienie we wskazane miejsce w Polsce. Być może interesujesz się wysyłką za granicę – tym również się zajmiemy. Oczywiście w razie napotkania problemów zajmiemy się sprawami reklamacyjnymi z tytułu opóźnionej lub zagubionej przesyłki.