drukexpert-mbe

Strona główna » Katalogi – druk katalogów szytych i klejonych
katalogi szyte klejone spiralowne MBE Kędzierzyn-Koźle

Katalogi szyte i klejone

Katalogi wykonywane w drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu to profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji, rozmaitość formatów, elastyczność wykonania i przyciągające oko uszlachetnienia.  Reasumując, jeśli szukasz dobrej jakości katalogów do prezentacji swoich usług i produktów – postaw na nas. Nie posiadasz projektu i brakuje Ci czasu na przygotowanie katalogu ze swoją ofertą? Nie musisz się martwić o projekt graficzny – przygotujemy go dla Ciebie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego warto nam zaufać i przekonać się, że projektowanie graficzne i wysyłka to nasza smykałka!

Dlaczego warto zdecydować się na katalogi z własną ofertą produktów?

 • ponieważ są tradycyjnym i cenionym nośnikiem Twojej oferty. Osobista prezentacja oferty u klienta zwiększa szanse dokonania transakcji, jednak niezbędnym narzędziem do eleganckiego przedstawienia jest katalog.
 • warto zaznaczyć, że są materiałami, dzięki którym wizerunek firmy zostanie umocniony.
 • mogą być mniej lub bardziej obszerne. Jednak zawsze będą jednakowo trwałe. Zawdzięczyć to można obfitej gamie uszlachetnień jakie możemy Państwu zaproponować.
 • komfortowe i pozwalające poczuć potencjalnym klientom, że fizycznie znajdują się w Twoim salonie wystawowym.
 • jak żadne inne materiały promocyjne nie zaprezentują Twojej oferty, a to dzięki wystarczającej przestrzeni do  rozdysponowania. 
 • nie zapominając, są również częścią identyfikacji wizualnej.

Szybka realizacja

Konkurencyjnie szybki czas realizacji. Realizacja katalogu już od 1 sztuki.

Niskie ceny

Gwarantujemy atrakcyjne ceny druku i uszlachetnienia katalogów.

Idealna jakość

Świetnej jakości druk, trwałe szycie i elastyczny klej sprawią, że w elegancki sposób zaprezentujesz swoją ofertę.

Różność rozmiarów

Druk katalogów wykonujemy w niestandardowych oraz najcześciej spotykanych formatach.

Bogatość
parametrów

Zadbaj o trwałość i luksusowy wygląd Twojej oferty i zdecyduj się na uszlachetnienie.
Dobierz papier na część okładki oraz wnętrza. Nie zapomnij o szyciu lub klejeniu.

Studio graficzne

Projekty graficzne mogą być niebanalne i wyszukane, co sprawi, że Twoja reklama odniesie większy sukces.

Druk katalogów szytych i klejonych - Kędzierzyn-Koźle

Chcąc poszerzać grono klientów należy wykorzystać formy reklamy, które zapadną w pamięci klienta oraz pomogą wybrać Twoje produkty. W tej roli idealnie sprawdzą się katalogi.

W naszej drukarni druk katalogów realizujemy zarówno w wersji kolorek oraz bardziej ekonomicznej – czarno-białej. Druk dzielimy na część zewnętrzną – okładkę, oraz wewnętrzną. Każdą z części możemy manipulować, co pozwala na dobranie właściwych parametrów dla katalogów.

Na początku

wybierz technikę łączenia stron – szycie zszywkami lub klejenie. 

Katalogi szyte

to trwałe i solidne połączenie stron, która pozwała na długie eksploatowanie katalogu zachowując niską cenę wykonania. Co najważniejsze katalogi szyte są dostępne już od 4 stron wnętrza (wnętrze: 4 strony + okładka: 4 strony). Szybki czas realizacji. Możliwość zastosowania zszywek oczkowych (eurozszywka), dzięki którym w wygodny sposób można wczepić katalog do segregatora. Ten rodzaj oprawy swoje zastosowanie znajdzie w prezentacji cenników, broszur, zeszytów i innych mniej obszernych kart. 

Katalogi klejone 

mogą znaleźć swoje zastosowanie tam, gdzie liczy się luksusowy sposób prezentacji. Wysoka estetyka wykonania oraz cieszący oko projekt z pewnością pozytywnie wpłynie na prezentację. Należy pamiętać, że katalogi klejone wykonujemy od 48 stron wnętrza (wnętrze: 48 stron + okładka: 4 strony). Katalogi klejone cechuje wysoka elastyczność.

 

Katalogi spiralowane

należą do rozwiązań o zróżnicowanym przeznaczeniu. Dzięki oprawie spiralowanej są trwałe, eleganckie oraz bardzo praktyczne. Są połączeniem estetyki i funkcjonalności. Dostępne już od najmniejszych ilości w konfiguracji mającej minimum 8 stron wnętrza (wnętrze: 8 stron + okładka: 4 strony). Czas realizacji może być nawet ekspresowy!

Druk i projektowanie katalogów - Kędzierzyn-Koźle

Dostępne parametry katalogów drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu

 • Katalogi - papier

  Nie da się pominąć kwestii doboru papieru w druku katalogów. Proponujemy rozwiązanie, gdzie osobno wybierany jest papier okładki oraz wnętrza. Chciałbyś otrzymać jeszcze atrakcyjniejsza cenę? Jeśli tak, proponujemy wykonać katalog jednakowym papierem dla wnętrza i okładki. Szukasz niespotykanej formy katalogów nawet na wysokości podłoża druku? U nas druk katalogów realizujemy też na papierach ozdobnych. Dostępne gramatury papierów:

Katalog - okładka
Katalog - wnętrze
 • Katalogi - format

  Proponujemy druk katalogów w najbardziej porządnych formatach. Pozwala to na dobranie formatu katalogu, który będzie idealnie pasował do klimatu Twojej marki.

 • A4 (210×297 mm)
 • A5 (148×210 mm)
 • A6 (105×148 mm)
 • B5 (162×235 mm)
 • DL (99 x 210 mm)
 • Kwadrat(150×150 mm)
 • Kwadrat(210×210 mm)
 • Kwadrat (300x300mm)
 • Uszlachetnienie

  Oprócz samego drukowania proponujemy nadać wyjątkowego wyglądu katalogom za pomocą uszlachetnienia, które dodatkowo może zabezpieczyć katalogi.

Wybrałeś już zadowalające parametry katalogów? Zapytaj nas o cenę.

Skorzystaj z formularza kontaktowego!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

W naszej drukarni pomożemy dobrać optymalne parametry oraz uszlachetnienie do katalogów zgodnie z oczekiwaniami klientów!

Zapraszamy do kontaktu!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

Szukasz innych materiałów promocyjnych? Sprawdź nasze propozycje!

Ulotki druk Kędzierzyn-Koźle
Ulotki klasyczne i składane
Wizytówki
Torba reklamowa drukarnia Kędzierzyn
Trorby reklamowe
Drukarnia gadżety reklamowe
Piśmiennicze
Przesyłki i pakowanie

Katalogi i wysyłka

Zajmujemy się również wysyłką towarów. Naszymi partnerami są DPD, FedEx, UPS oraz InPost. Dzięki temu usługa zapakowania i wysłania jest w niskiej cenie.

Jesteśmy wyszkoleni i posiadamy szeroką gamę materiałów pakowych. Ze względu na ten fakt profesjonalnie zapakujemy i wyślemy Twoje zamówienie we wskazane miejsce w Polsce. Być może interesujesz się wysyłką za granicę – tym również się zajmiemy. Oczywiście w razie napotkania problemów zajmiemy się sprawami reklamacyjnymi z tytułu opóźnionej lub zagubionej przesyłki.