drukexpert-mbe

Strona główna » Gadżety reklamowe – znakowanie i wizualizacja
Gadżety reklamowe Kędzierzyn-Koźle

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe jakie oferujemy mogą zaskoczyć swoją różnorodnością. Oferujemy gadżety najbardziej popularne oraz skrojone idealnie pod daną branże. 

Praktyczne upominki z Twoim logo wręczone Klientom wzbudzą zaufanie i zachęcą do dalszej współpracy. Dzięki różnorodnym techniką znakowania jakie nasza drukarnia oferuje Twoje logo może znaleźć się na niemalże każdym przedmiocie. Dodatkowo do jak najlepszego przedstawienia produktów przygotujemy wizualizację produktu z Twoim logo.

Jedzenie i picie

Spersonalizowane naczynia, sztućce, kubki, kufle, kieliszki, termosy, szklanki i inne artykuły kuchenne umocnią skuteczny spsobów promowania marki.

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które równie skutecznie nadadzą się do użytku domowego.

Odzież & outdoor

Ubierz swoich pracowników w spersonalizowane artykuły i reklamuj się w całym zasięgi swojej działalności. Oferujemy nadruki na t-shirtach, koszulkach polo, czapkach, bluzach, parasolach, torbach bawełnianych, plecakach…

Ucharakteryzuj swoich pracowników dzięki spersonalizowanym akcesoriom. Zabierz z sobą oznakowaną torbę, a Twoje logo będzie widoczne wszędzie tam, gdzie jesteś.

Użytkowe

W tej grupie znajdziesz szeroki wachlarz gadżetów, które mogą okazać się najbardziej przydatnymi prezentami. Brelok z żetonem, latarka, miara, wielofunkcyjne noże, smycze reklamowe, prezentery i wiele innych…

Elektronika

Nowoczesne i funkcjonalne produkty pomogą uwydatnić Twoją markę na tle innych. Oznakowane USB, głośniki, ładowarki, powerbanki i wiele innych z Twoim logo w codziennym użytkowaniu zwiększą intesywność promocji Twojej kampanii.

Biuro​

Niezastąpione rzeczy, ktore mamy zawsze na biurku, nawet w ekspresowo rozwijającym się świecie wirtualnym. Spersonalizowane długopisy, notesy, foldery, teczki konferencyjne i pendrive, które podarujesz swoim klientom będą funkcjonalnymi gadżetami i nośnikiem reklamy Twojej marki. To połączenie sprawi, że klient o Tobie nie zapomni.

 

Zainteresowany? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Podczas rozmowy sprecyzuj jaki gadżet Cię interesuję oraz postaraj się określić jego szukane walory. Postaramy się dopasować kilka upominków i przedstawić Ci ofertę w wersji elektronicznej. Przygotujemy również wizualizację produktów z Twoim logo, dzięki której będziesz w stanie ocenić finalną formę upominku. 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi usługami!

Wysyłka i pakowanie kędzierzyn-koźle
Wysyłka
Ulotki druk Kędzierzyn-Koźle
Poligrafia
Pieczątki drukarnia Kędzierzyn
Pieczątki