drukexpert-mbe

Strona główna » Druk plakatów – od A3 po wielkoformatowe

Plakaty - niech wszyscy zobaczą

Druk plakatów w drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu to profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji , bogaty asortyment parametrów. Reasumując, jeśli szukasz dobrej jakości plakatów – postaw na nas. Nie posiadasz projektu i nie masz pomysłu na przekazanie informacji w formie wizualnej? A może masz już pomysł, tylko brakuje Ci narzędzi do przygotowania projektu? Nie musisz się martwić o projekt graficzny czy też dostawę.  Ponieważ dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego warto nam zaufać i przekonać się, że projektowanie graficzne to nasza smykałka!

Dlaczego warto zdecydować się na tę formę reklamy?

 • po pierwsze jest to skuteczna metoda promocji na lokalnym rynku.
 • po drugie przy indywidualnie przygotowanym projekcie i właściwym miejscu ekspozycji żaden przechodzień nie oprze się Twojej reklamie. 
 • trzecie ów materiały promocyjne są najchętniej drukowane.
 • spore pole popisu na przedstawienie oferty, wydarzenia. Mogą również służyć jako wystrój wnętrz.
 • nie zapominając plakaty należą do części identyfikacji wizualnej firmy, dzięki czemu przedstawiając usługę czy nadchodzące wydarzenie reklamujesz swoją markę.
 • kończąc, dzięki różnorodności dostępnych formatów i papierów i wykończeń możesz w unikatowym stylu odróżnić swoją reklamę.

Szybka realizacja

Usługę drukowania plakatów możemy wykonać w ekspresowym tempie.

Niskie ceny

Doradzimy i wydrukujemy plakaty w technologii zależnej od ilości.

Idealna jakość

Druk plakatów realizujemy w najwyższej jakości druku kolorowego cyfrowego, offsetowego i wielkoformatowego.

Różność papierów

Usługę drukowania plakatów realizujemy na papierach wytrzymałych przy wystawach zewnętrznych oraz zjawiskowych w ekspozycji wewnętrznej.

Oprawa plakatów

Nadaj luksusowego wyglądu czy też opraw swoje plakaty w wystawne listwy. Usztywnimy Twoją reklamę dzięki materiałom tworzywom sztucznym.

Studio graficzne

Projekty graficzne mogą być niebanalne i wyszukane, co sprawi, że Twoja reklama odniesie większy sukces.

Druk plakatów MBE

W naszej drukarni druk plakatów dostępny jest w wersji kolorowej  druków jednostronnych oraz dwustronnych. Realizujemy wydruki w najbardziej popularnych formatach jak i tych bardziej wyszukanych. Na zakończenie druk plakatów warto uszlachetnić. Z pewnością pod naszym okiem przebiega to efektywnie i bezpiecznie. Wykonamy również plakaty perforowane / plakaty zrywki – pozwala zabrać ze sobą interesujące nas dane z plakatu. Chciałbyś usztywnić swój plakat, a zatem powinieneś sprawdzić – tworzywa sztuczne.

Proponujemy uszlachetnienie

Możemy wykończyć druk plakatów listwami – po dłuższej krawędzi i krótszej krawędzi plakatu. Chciałbyś, aby Twoje dane kontaktowe mógł zabrać potencjalny klient? Wybierz plakaty perforowane.

W naszej drukarni opcje uszlachetnienia dopieramy indywidualnie do oczekiwań klienta.

Druk plakatów Kędzierzyn-Koźle

Druk plakatów Kędzierzyn-Koźle

Dostępne parametry plakatów

Druk plakatów wysokonakładowy

Plakaty drukujemy już od 1 sztuki w najpopularniejszych formatach – od A3 do B1. Decydując się na wydruk ilościowy zamówienia mogą otrzymać Państwo już następnego dnia. Plakaty wielkoformatowe realizujemy na papierach kredowych od 130g do 350g. Zadruk możemy wykonać jedno i dwustronny, gdzie przy dwustronnym – grafika z obu stron jest jednakowa. Dostępne są również uszlachetnienia plakatów wysokonakładowych oraz ich oprawa w listwy.

 • A3 (297x420mm)
 • A2 (420x594mm)
 • A1 (594x841mm)
 • B3 (340x480mm)
 • B2 (480x680mm)
 • B1 (680x980mm)

Druk plakatów wielkoformatowy

W naszej drukarni zrealizują Państwo wydruk plakatów wielkoformatowych już od jednej sztuki. Plakaty wielkoformatowe realizujemy na mediach jak: Blueback, który świetnie się sprawdzi w reklamie zewnętrznej. Dzięki wewnętrznej powierzchni w kolorze niebieskim, który stanowi filtr zapobiegający prześwitywaniu może być użyty do kolejnego oklejenie powierzchni reklamowej. Papier posiada powłokę wodoodporną i odporną na promienie UV. Whiteback – papier foto o gramaturze 150 g/m2 do druku plakatów bardzo wysokiej jakości. Papier do druku o wysokiej bieli, wielowarstwowo powlekany, odporny na wilgoć oraz warunki atmosferyczne. Satyna 200g – papier o jednolitej strukturze i wysokiej jakości wydruków z żywymi kolorami do aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych – do nośników typu Citi Light, POS. 

 • A2 (420x594mm)
 • A1 (420x594mm)
 • A0 (420x594mm)
 • B2 (480x680mm)
 • B1 (680x980mm)
 • B0 (1000x1400mm)

Wybrałeś już zadowalające parametry plakatu? Zapytaj nas o cenę.

Skorzystaj z formularza kontaktowego!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

W naszej drukarni pomożemy dobrać optymalne parametry oraz uszlachetnienie do plakatów zgodnie z oczekiwaniami klientów!

Zapraszamy do kontaktu!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

Szukasz innych materiałów promocyjnych? Sprawdź nasze propozycje!

Druk katalogów kędzierzyn-koźle drukarnia
Katalogi
Wizytówki
Notes firmowy spiralowany Kędzierzyn-Koźle druk
Notesy firmowe
Drukarnia gadżety reklamowe
Piśmiennicze
Przesyłki i pakowanie

Druk plakatów i wysyłka

Zajmujemy się również wysyłką towarów. Naszymi partnerami są DPD, FedEx, UPS oraz InPost. Dzięki temu usługa zapakowania i wysłania jest w niskiej cenie.

Jesteśmy wyszkoleni i posiadamy szeroką gamę materiałów pakowych. Ze względu na ten fakt profesjonalnie zapakujemy i wyślemy Twoje zamówienie we wskazane miejsce w Polsce. Być może interesujesz się wysyłką za granicę – tym również się zajmiemy. Oczywiście w razie napotkania problemów zajmiemy się sprawami reklamacyjnymi z tytułu opóźnionej lub zagubionej przesyłki.