drukexpert-mbe

Strona główna » Bloczki reklamowe i samokopiujące – druk Kędzierzyn
Bloczki KędzierzynKoźle druk

Bloczki klejone

Bloczki reklamowe wykonywane w drukarni MBE w Kędzierzynie-Koźlu to gwarantowana jakość, profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji, rozmaitość formatów i elastyczność wykonania. Reasumując, jeśli szukasz dobrej jakości bloczków, które mają być w standardowym bądź indywidualnym formacie – dobrze trafiłeś. Nie posiadasz projektu? Nie musisz się martwić o projekt graficzny – przygotujemy go dla Ciebie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego warto nam zaufać i przekonać się, że projektowanie graficzne czy też wysyłka to nasza smykałka!

Dlaczego warto zainwestować w bloczki reklamowe?

 • przede wszystkim, są wspaniałym gadżetem z Twoją reklamą, który optymalizuje pracę. Dzięki powielonemu wzorowi idealnie sprawdzą się w każdej branży, gdzie liczy się czas wypełnienia i przekazania dokumentu.
 • mogą być, też nośnikiem Twojej reklamy np. z danymi kontaktowymi, a dzięki temu wzrasta świadomość marki wśród pracowników, klientów i kontrahentów.
 • świetnie się sprawdzają w księgowości, urzędach, szpitalach, warsztatach, instytucjach i wszędzie tam, gdzie szybko trzeba uzyskać kopię dokumentu.
 • mimo cyfryzacji są niezastąpione. Dużo szybciej, efektywniej i wygodniej uzupełnia się dokument, który przy właściwie przygotowanym wzorze nie pozwoli nam pominąć kluczowych danych.
 • nie można zapomnieć, że druk bloczków umożliwia umieszczenie logo co sprawia, że mogą być uzupełnieniem spójności materiałów reklamowych.

Szybka realizacja

Konkurencyjnie szybki czas realizacji. Bloczki reklamowe i samokopiujące wykonujemy już od 1 sztuki.

Niskie ceny

Gwarantujemy atrakcyjne ceny druku kolorowego i czarno-białego.

Idealna jakość

Świetnej jakości druk, trwałe wykończenie za pomocą kleju i usztywnienie bloczku dzięki tekturze na spodzie.

Bogatość
parametrów

Potrzebujesz bloczków o określonej liczbie kartek lub unikalnym numerze na każdej kartce? To również wykonamy.

Studio graficzne

Projekty graficzne mogą być niebanalne i wyszukane, co sprawi, że Twoja reklama odniesie większy sukces.

Bloczki reklamowe i samokopiujące - druk Kędzierzyn-Koźle

Jako profesjonalna drukarnia staramy się sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego oferujemy bloczki w najmniejszych ilościach jak i tych dla większego grona użytkowników. Oferujemy bloczki reklamowe, których ceny są bardzo atrakcyjne, a czas realizacji niesamowicie krótki. Swoją popularnością mogą zaskoczyć bloczki samokopiujące, które są niezastąpionym gadżetem w wielu branżach.

Każda strona bloczku oczywiście może być dodatkowo oznakowana Twoim logo i danymi kontaktowymi, dzięki czemu świadomość marki wzrasta.

Wydajesz sporą ilość jednakowych dokumentów i czujesz, że uzupełnienie każdego z osobna to marnotrawstwo czasu i żmudna czynność? Świetnym rozwiązaniem są bloczki z indywidualnym wzorem, które mogą być dodatkowo nośnikiem Twoich danych kontaktowych. 

Szukasz rozwiązania umożliwiającego pozostawienie kopii wypełnionego dokumentu? Odpowiedzią są bloczki samokopiujące, gdzie komplet składa się z: biały CB papier – oryginał, oddający 80g oraz kolorowego CF papier – kopia, przyjmujący 60g. 

Bloczki reklamowe i samokopiujące z unikalnym kodem na każdej kartce

Oferujemy wykonanie bloczków z unikalnym kodem na każdej stronie, dzięki czemu w nieskomplikowany sposób można kontrolować dokumenty. Nasza drukarnia umożliwia znakowanie np. od 1 do 1000 poszczególnych kartek bloczków. Zgodnie z nurtem PeoplePossible będącym zarówno przełomowym podejściem jak i powołaniem jesteśmy otwarci na pomysły klientów, a co więcej doradzimy i pomożemy wprowadzić innowacje. 

Bloczki reklamowe i samokopiujące - dostępne parametry drukarni w Kędzierzynie-Koźlu

Bloczki drukujemy już od 1 sztuki w 4 najpopularniejszych formatach o objętościach kartek: 25, 50 lub 100 bez okładki lub z okładką, dzięki której zyskujesz dodatkowe miejsce na reklamę. Druk dostępny jest w wersji kolorowej, czarno-białej oraz wersji mieszanej, która dla bloczków reklamowych może być w formie – okładka kolorowa, strony wewnętrzne czarno-białe, a dla bloczków samokopiujących – oryginał kolorowy, kopia czarno-biała. Decydując się na druk mieszany zachowujemy atrakcyjny wygląd i redukujemy koszty.

Bloczki samokopiujące i reklamowe - druk

 • kolorowy
 • czarno-biały
 • mieszany

Bloczki - rozmiar

 • A4 (210×297 mm)
 • A5 (148×210 mm)
 • A6 (105×148 mm)
 • DL (99×210 mm)
 • indywidualny format (Twój)

Bloczki - objętość stron

 • 25-cio kartkowe
 • 50-cio kartkowe
 • 100 kartkowe
 • indywidualna objętość (Twoja)

Bloczki - wykończenie

Na koniec należy wybrać, czy bloczek ma być klejony po dłuższym czy krótszym boku. Spód każdego bloczka wzmocniony jest kartonem.

Dla klientów wybierających bloczki z okładką oferujemy możliwość zabezpieczenia i uszlachetnienia okładki. Możemy również zaokrąglić rogi, dzięki czemu możliwe jest zachowanie pełnej stylistyki firmy. Jako profesjonaliści znamy potrzeby klientów, dlatego drukując u nas bloczki reklamowe czy też samokopiujące mamy możliwość wykonania otworów pozwalających wpięcie w segregatorze. Świetna sposobność dla osób kładących szczególny nacisk na organizacje i porządek w dokumentacji.

Uszlachetnienie okładki
Wykończenie bloczków
 • zaokrągleniem rogów
 • nawierceniem otworów 

Wybrałeś już zadowalające parametry bloczków? Zapytaj nas o cenę.

Skorzystaj z formularza kontaktowego!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

W naszej drukarni pomożemy dobrać optymalne parametry oraz uszlachetnienie do materiałów promocyjnych zgodnie z oczekiwaniami klientów!

Zapraszamy do kontaktu!

Drukarnia MBE3122 Kędzierzyn-Koźle

Szukasz innych materiałów promocyjnych? Sprawdź nasze propozycje!

Pieczątki drukarnia Kędzierzyn
Pieczątki
Wizytówki
Torba reklamowa drukarnia Kędzierzyn
Torby reklamowe
Drukarnia gadżety reklamowe
Piśmiennicze
Przesyłki i pakowanie

Bloczki reklamowe, bloczki samokopiujące i wysyłka

Zajmujemy się również wysyłką towarów. Naszymi partnerami są DPD, FedEx, UPS oraz InPost. Dzięki temu usługa zapakowania i wysłania jest w niskiej cenie.

Jesteśmy wyszkoleni i posiadamy szeroką gamę materiałów pakowych. Ze względu na ten fakt profesjonalnie zapakujemy i wyślemy Twoje zamówienie we wskazane miejsce w Polsce. Być może interesujesz się wysyłką za granicę – tym również się zajmiemy. Oczywiście w razie napotkania problemów zajmiemy się sprawami reklamacyjnymi z tytułu opóźnionej lub zagubionej przesyłki.